تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۰۶:۵۱ کد مطلب 106300

کشف جسد مرد جوان در جاده تلو

جسد مرد جوانی که احتمالا بر اثر فشار به عناصر حیاتی و شکستگی گردن به قتل رسیده است در جاده تلو کشف شد. به گزارش مشرق، ساعت ۱۳:۳۰ بیست و یکم اردیبهشت مأموران شهرداری در جاده تلو پلیس را از کشف جسد مرد جوانی در حاشیه جاده با خبر کردند. پس از حضور مأموران کلانتری […]

جسد مرد جوانی که احتمالا بر اثر فشار به عناصر حیاتی و شکستگی گردن به قتل رسیده است در جاده تلو کشف شد.

به گزارش مشرق، ساعت ۱۳:۳۰ بیست و یکم اردیبهشت مأموران شهرداری در جاده تلو پلیس را از کشف جسد مرد جوانی در حاشیه جاده با خبر کردند.

پس از حضور مأموران کلانتری ۱۴۶ حکیمیه در محل کشف جسد، مشخص شد مرد ۳۵ ساله‌ای که فاقد مدارک هویتی بود، به قتل رسیده است، چند دقیقه بعد با اعلام مراتب این قتل به بازپرس کشیک قتل؛ قاضی ایلخانی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت در محل وقوع جرم حاضر شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده آغاز شد.

همچنین کارشناسان پزشکی قانونی با بررسی اولیه از جسد مقتول احتمال دادند وی بر اثر فشار به عناصر حیاتی و شکستگی گردن جان خود را از دست داده و با توجه به ظاهرش احتمالا از اتباع خارجی ساکن در ایران بوده است.

سرانجام جسد مرد جوان به دستور بازپرس امور جنایی تهران برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: