تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۶ کد مطلب 106349

آتش سوزی در فاز نخست پارس جنوبی

مدیر آتش نشانی سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی گفت:سایت فاز نخست پارس جنوبی که دچار آتش سوزی شده بود با اعزام تیم آتش نشانی در مدت ۵۰ دقیقه مهار شد. به گزارش مشرق، جعفر دیناروند شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه آتش سوزی در سایت نخست پارس جنوبی رخ داد اظهار […]

مدیر آتش نشانی سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی گفت:سایت فاز نخست پارس جنوبی که دچار آتش سوزی شده بود با اعزام تیم آتش نشانی در مدت ۵۰ دقیقه مهار شد.

به گزارش مشرق، جعفر دیناروند شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه آتش سوزی در سایت نخست پارس جنوبی رخ داد اظهار داشت: آتش سوزی در اراضی روبرویسایت نخست پارس جنوبی رخ داد که سبب آتش گرفتن چوب و  پلاستیک و دیگر  پسماندهایی که در اطراف بود شد.

وی با بیان اینکه شدت وزش باد شعله آتش را به سوی تاسیسات هدایت می کرد گفت:وزش باد سبب سرایت آتش به درختان و گیاهانی که اطراف سایت بود شد که بلافاصله با اعزام آتش نشانان این حریق در مدت کمتر از  ۵۰ دقیقه مهار شد.

مدیر آتش نشانی سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی با بیان اینکه علت آنش سوزی در دست بررسی است افزود:خوشبختانه این آتش سوزی به پالایشگاه سرایت نکرد و خسارات و تلفاتی نداشت.

دیناروند افزود: تیم امدادی و آتش نشانان در پارس جنوبی همواره در حالت آماده باش هستند و با امکانات و تجهیزات پیشرفته آتش نشانی و امدادرسانی در منطقه حضوری فعال دارند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: