تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۲:۵۹ کد مطلب 106389

گذاشتن طلق بر روی پلاک خودرو چقدر جریمه دارد؟

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این مطلب که ناخوانا کردن پلاک خودرو و همچنین گذاشتن طلق بر روی پلاک ممنوع است از اعمال جریمه ۶۰ هزار تومانی برای متخلفان خبر داد. به گزارش مشرق، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ  با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ناخوانا کردن پلاک خودرو، استفاده […]

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با بیان این مطلب که ناخوانا کردن پلاک خودرو و همچنین گذاشتن طلق بر روی پلاک ممنوع است از اعمال جریمه ۶۰ هزار تومانی برای متخلفان خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ  با اعلام خبر فوق اظهار داشت: ناخوانا کردن پلاک خودرو، استفاده از طلق یا هر روشی که منجر به آن شود که شماره‌های پلاک خوانده نشود ممنوع است.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر این مطلب که گذاشتن طلق بر روی پلاک خودرو ممنوع است، اعلام کرد: در صورت ارتکاب چنین جرمی، راننده متخلف اعمال قانون شده و جریمه ۶۰ هزار تومانی برای وی در نظر گرفته خواهد شد.

سرهنگ عابدی درخصوص مخدوش بودن شماره پلاک برخی از خودروها و چگونگی برخورد پلیس راهور با آن تصریح کرد: اگر پلیس راهور با خودرویی مواجه شود که شماره پلاک آن مخدوش شده باشد ضمن اعمال قانون و جریمه، خودرو را توقیف کرده و راننده را به مقام قضایی معرفی خواهد کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: