تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۵ کد مطلب 106435

ورود ۱۰۰ عضو جبهه‌تروریستی النصره از ترکیه به حلب

مرکز هماهنگی آشتی حمیمیم در سوریه از ورود حدود یکصد نفر از اعضای گروه تروریستی جبهه النصره از ترکیه به استان حلب سوریه خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از پایگاه خبری النشره، مرکز هماهنگی آشتی حمیمیم در سوریه اعلام کرد: حدود یکصد نفر از اعضای گروه تروریستی جبهه النصره از خاک ترکیه […]

مرکز هماهنگی آشتی حمیمیم در سوریه از ورود حدود یکصد نفر از اعضای گروه تروریستی جبهه النصره از ترکیه به استان حلب سوریه خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از پایگاه خبری النشره، مرکز هماهنگی آشتی حمیمیم در سوریه اعلام کرد: حدود یکصد نفر از اعضای گروه تروریستی جبهه النصره از خاک ترکیه وارد روستای کفر حمره در استان حلب شدند.

در بیانیه این مرکز آمده است: شماری خودروی باری حامل مهمات نظامی دست ساز حاوی مواد سمی در ۲۴ ساعت گذشته از استان ادلب وارد مناطق شمالی حلب شده است که تحت کنترل جبهه النصره است. این مواد سمی به طور اساسی گاز کلر است.

این بیانیه افزود: تروریست‌های جبهه النصره به عملیات نظامی خود علیه نیروهای دولتی در اطراف شهر حلب برای از بین بردن رژیم آتش بس ادامه می دهند و در ۲۴ ساعت گذشته، محله شیخ مقصود را سه بار با موشک انداز هدف قرار دادند که به زخمی شدن شش نفر از جمله یک کودک منجر شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: