تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۳ کد مطلب 106498

یادگاری ویژه سرمربی لسترسیتی به بوفون +عکس

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال لسترسیتی به دروازه‌بان تیم یوونتوس که به تازگی قراردادش را با بانوی پیر تمدید کرده، یادگاری با ارزشی داد. به گزارش مشرق، جان لوئیجی بوفون روز گذشته (چهارشنبه) قراردادش را با یوونتوس برای دو یک فصل دیگر تمدید کرد و تا سال ۲۰۱۸ در این تیم ماندنی شد. او پس از […]

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال لسترسیتی به دروازه‌بان تیم یوونتوس که به تازگی قراردادش را با بانوی پیر تمدید کرده، یادگاری با ارزشی داد.

به گزارش مشرق، جان لوئیجی بوفون روز گذشته (چهارشنبه) قراردادش را با یوونتوس برای دو یک فصل دیگر تمدید کرد و تا سال ۲۰۱۸ در این تیم ماندنی شد. او پس از امضای قرارداد جدیدش با بانوی پیر تصویری از خودش منتشر کرد که او را با هدیه‌ای ویژه‌ای از سوی هموطنش کلودیو رانیری نشان می‌داد، کسی که این فصل با لسترسیتی دست به کار بزرگی زد و فاتح لیگ برتر انگلیس شد.

سرمربی روباه‌ها که در دوران مربیگری‌اش در یوونتوس سابقه کار کردن با بوفون را دارد، برای کاپیتان بانوی پیر که ماه گذشته قطعی شدن سهمیه لیگ قهرمانان لسترسیتی را به این تیم تبریک گفت، پیراهنی با امضای تمام بازیکنانش فرستاده و روی آن نوشته است:«تقدیم به اسطوره‌مان، جیجی!»

بوفون ۳۸ ساله در واکنش به هدیه‌ای که رانیری و بازیکنان لسترسیتی برایش فرستاده‌اند، در صفحه توئیترش نوشته است: یک روز برای امضاهای خاص! امضای قراردادم با یوونتوس تا سال ۲۰۱۸ و امضای لستری‌ها! ممنون آقا (رانیری).

یادگاری ویژه سرمربی لسترسیتی به بوفون +عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: