تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۱ کد مطلب 106541

تیراندازی در آلابامای آمریکا یک کشته و چهار زخمی

رسانه‌های محلی آمریکا اعلام کردند که در یک حادثه تیراندازی در ایالت «آلاباما»، یک زن جان خود را از دست داد و چهار نفر دیگر زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم اعلام شده است. به گزارش مشرق، رسانه‌های محلی روز پنجشنبه (امروز) گزارش دادند که یک نزاع داخلی در «بیرمنگهام» ایالت «آلاباما» به […]

رسانه‌های محلی آمریکا اعلام کردند که در یک حادثه تیراندازی در ایالت «آلاباما»، یک زن جان خود را از دست داد و چهار نفر دیگر زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم اعلام شده است.

به گزارش مشرق، رسانه‌های محلی روز پنجشنبه (امروز) گزارش دادند که یک نزاع داخلی در «بیرمنگهام» ایالت «آلاباما» به تیراندازی ختم شد که نتیجه آن کشتهه شدن یک زن و زخمی شدن شدید یک دختر ۱۲ ساله و زخمی شدن سطحی سه کودک دیگر شد.

وب‌سایت «ای ال» گزارش داد، این درگیری اواخر روز چهارشنبه به وقت محلی زمانی آغاز شد که نامزد یک زن که احتمالاً عامل مسلح بوده است، مانع از ورود او به خانه شد.

کودکان ۵، ۸، ۱۱ و ۱۲ سال از ناحیه دست، سینه، ران و نشیمن‌گاه دچار جراحت شدند و به بیمارستان منتقل شدند.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌هایی منجر می‌شود که در برخی از این حوادث انسانهای بی‌گناه جان خود را از دست می‌دهند اما لابی سلاح در آمریکا به قدری قدرتمند است که حتی کنگره آمریکا نیز حاضر به تصویب قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح در آمریکا نیست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: