تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۷ کد مطلب 106564

کی‌روش در تیم ملی می‌ماند

رئیس فدارسیون فوتبال گفت: کارلوس کی‌روش در سمت سرمربی‌گری تیم ملی به کار خود ادامه می‌دهد و صحبت‌ها درباره برکناری وی صحت ندارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم:  مهدی تاج در حاشیه همایش ملی فوتبال پایه که صبح امروز در تالار شهیدان نژادفلاح با حضور رئیس آکادمی ملی فوتبال ایران، مدیرکل ورزش […]

رئیس فدارسیون فوتبال گفت: کارلوس کی‌روش در سمت سرمربی‌گری تیم ملی به کار خود ادامه می‌دهد و صحبت‌ها درباره برکناری وی صحت ندارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم:  مهدی تاج در حاشیه همایش ملی فوتبال پایه که صبح امروز در تالار شهیدان نژادفلاح با حضور رئیس آکادمی ملی فوتبال ایران، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مربیان فوتبال از سراسر کشور در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران در مورد شایعه رفتن کی‌روش اظهار داشت: کی‌روش در سمت خود باقی می‌ماند.

وی افزود: برکناری کی‌روش از سرمربی‌گری تیم ملی صحت ندارد و تمام صحبت‌ها در این زمینه غلط است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد فراهم آوردن شرایط مورد نظر کی‌روش، بیان کرد: کیفیت زمین ورزشگاه دستگردی که به تازگی با آن قرارداد منعقد شده نظر کی‌روش را در مورد زمین تمرینی تیم ملی تامین می‌کند.

تاج در مورد تغییر در ریاست سازمان لیگ اظهار داشت: بعد از برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال جلسه‌ای با هئیت رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار می‌کنیم و رئیس جدید سازمان لیگ معرفی می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: