تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۳ کد مطلب 106579

شایعات جدایی کی‌روش از تیم ملی صحت ندارد

مهدی تاج پس از پایان مراسم فوتبال پایه که به میزبانی کرج برگزار شد، درباره شایعه جدایی کی‌روش از تیم ملی گفت: کارلوس کی‌روش در تیم ملی می‌ماند و این شایعات صحت ندارد و نمی‌دانم که بر اساس چه موضوعی این شایعات مطرح می‌شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی تاج پس از پایان مراسم فوتبال […]

مهدی تاج پس از پایان مراسم فوتبال پایه که به میزبانی کرج برگزار شد، درباره شایعه جدایی کی‌روش از تیم ملی گفت: کارلوس کی‌روش در تیم ملی می‌ماند و این شایعات صحت ندارد و نمی‌دانم که بر اساس چه موضوعی این شایعات مطرح می‌شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مهدی تاج پس از پایان مراسم فوتبال پایه که به میزبانی کرج برگزار شد، درباره شایعه جدایی کی‌روش از تیم ملی گفت: کارلوس کی‌روش در تیم ملی می‌ماند و این شایعات صحت ندارد و نمی‌دانم که بر اساس چه موضوعی این شایعات مطرح می‌شود.

وی ادامه داد: به تازگی قرارداد یکساله‌ای را با ورزشگاه دستگردی بسته‌ایم و مطمئنا کیفیت این زمین می‌تواند نظر کی‌روش را تأمین کند.

تاج در مورد فوتبال پایه گفت: فوتبال پایه لازمه توسعه فوتبال است چون همه مردم عشق و علاقه خاصی به فوتبال دارند و معتقدم که فوتبال با هیچ پدیده اجتماعی قابل مقایسه نیست و همین استقبال عمومی از اخبار فوتبالی نشان دهنده علاقه جامعه به این رشته ورزشی است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بنابراین معتقدم که برگزاری چنین همایش‌هایی می‌تواند به توسعه فوتبال کمک کند ضمن اینکه الزاماتی نیز در مورد این موضوع از سوی ای اف سی داشته‌ایم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: