تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۶ کد مطلب 106691

تلاش غرب برای تجزیه ترکیه

رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از سیاست های متحدان غربی اش در مبارزه با تروریسم آنها را متهم به تلاش برای تجزیه ترکیه و تسلیح تروریست ها کرد.  به گزارش مشرق به نقل از ای بی سی نیوز، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه گفت کشورش در پاسخ به اصابت راکت به شهر مرزی کلیس […]

رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از سیاست های متحدان غربی اش در مبارزه با تروریسم آنها را متهم به تلاش برای تجزیه ترکیه و تسلیح تروریست ها کرد.

 به گزارش مشرق به نقل از ای بی سی نیوز، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه گفت کشورش در پاسخ به اصابت راکت به شهر مرزی کلیس از داخل خاک سوریه آماده پاکسازی پشت مرزهای خود از گروه تروریستی داعش در داخل خاک سوریه می شود.

اردوغان با انتقاد از متحدان غربی خود و اذعان به تسلیح گروه های تروریستی توسط متحدانش ، آنها را همچنین را متهم به عدم کمک به ترکیه برای مقابله با گروه های تروریستی و تلاش برای تجزیه ترکیه کرده و گفت: ما آماده ایم به تنهایی اقدام کنیم.

سیاست های غلط رجب طیب اردوغان در سوریه و عراق در طول سال های گذشته نه تنها موجب کمک به پیشبرد اهداف آمریکا ، غرب و رژیم صهیونیتی که همانا ویرانی کشورهای مسلمان منطقه و نهایتا تجزیه آنها است شده است بلکه امروز تبعات این سیاست های غلط گریبان گیر خود دولتمردان ترکیه شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: