تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۵ کد مطلب 106721

ترامپ: ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا، پیشنهاد است

نامزد پیشتاز و جنجالی جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه تاکید کرده که طرحش برای ممنوعیت ورود مسلمانان به این کشور، تنها یک پیشنهاد است.  به گزارش مشرق، نامزد پیشتاز و جنجالی جمهوریخواه انتخابات آمریکا می‌گوید که طرح ممنوعیت ورود مسلمانان به این کشور، تنها یک «پیشنهاد» است. در حالی که مبارزات انتخابات […]

نامزد پیشتاز و جنجالی جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در یک مصاحبه تاکید کرده که طرحش برای ممنوعیت ورود مسلمانان به این کشور، تنها یک پیشنهاد است.

 به گزارش مشرق، نامزد پیشتاز و جنجالی جمهوریخواه انتخابات آمریکا می‌گوید که طرح ممنوعیت ورود مسلمانان به این کشور، تنها یک «پیشنهاد» است.

در حالی که مبارزات انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا در جریان است، واکنش‌ها به طرح جنجالی دونالد ترامپ برای ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکا ادامه دارد؛‌ طرحی که به گفته او به منظور تامین امنیت و مقابله با تروریسم است.

مخالفت‌ها با طرح جنجالی نامزد پیشتاز جمهوریخواه نه تنها در آمریکا بلکه در دیگر کشورها هم به گوش می‌رسد و در آخرین مورد از این مخالفت‌ها، شهردار جدید و مسلمان لندن هم به مخالفت جدی با طرح مذکور پرداخت.

دونالد ترامپ به دنبال تشدید فشارها بر او به دلیل طرح ممنوعیت ورود مسلمانان به ویژه با توجه به انتخاب «صادق خان» در لندن، گفته که برای این قانون استثناهایی وجود خواهد داشت.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا همچنین در مصاحبه روز چهارشنبه(دیروز) با فاکس نیوز گفته که طرحش تنها یک پیشنهاد بوده است.

ترامپ گفت: «ما واقعا یک مشکل جدی داریم و این تنها یک ممنوعیت موقت(ورود مسلمانان به آمریکا) است و هنوز کسی آن را اجرایی نکرده بلکه این تنها یک پیشنهاد است».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: