تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۶ کد مطلب 106725

تصادف خونین در محور گناوه با ۵ کشته

رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: در تصادف خونین در محور گناوه در برخورد یک خودرو پژو ۴۰۵ و پراید ۵ نفر کشته و زخمی شدند.  به گزارش مشرق، سرهنگ جابر پاپری بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه محورهای استان بوشهر ایمن شده است اظهار داشت: عامل مهم تصادفات در محورهای […]

رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: در تصادف خونین در محور گناوه در برخورد یک خودرو پژو ۴۰۵ و پراید ۵ نفر کشته و زخمی شدند.

 به گزارش مشرق، سرهنگ جابر پاپری بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه محورهای استان بوشهر ایمن شده است اظهار داشت: عامل مهم تصادفات در محورهای استان بوشهر انسانی است که بعضا به سبب رعایت نکردن قانون و مقررات است.

وی با تاکید بر توجه به رعایت قانون راهنمایی و رانندگی افزود: پلیس راه استان بوشهر در تمام محورهای استان بوشهر حضوری فعال دارد و با متخلفان برخورد قانونی می‌کند.

رئیس پلیس راه استان بوشهر از برخورد دو خودرو سواری در محور گناوه خبرداد و گفت: در این حادثه بر اثر برخورد یک  خودرو پژو ۴۰۵ و پراید دو نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.

پاپری علت وقوع حادثه را انحراف به چپ سواری پژو ۴۰۵ اعلام کرد و به رانندگان هشدار داد با رعایت سرعت مطمئنه و تمرکز بیشتر به رانندگی بپردازند و از پرداختن به مواردی که باعث اختلال در حواس آنها هنگام رانندگی می‌شود مانند صحبت کردن با سرنشینان، استفاده از تلفن همراه و دیگر موارد پرهیز کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: