تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۱ کد مطلب 106729

عکس/ «حاج قاسم سلیمانی» و استادش در میدان نبرد

در روزهایی که گروهی از پاسدارانِ تازه ثبت نام کرده‌ی کرمانی، برای حضور در دوره‌‌ی آموزشی، به تهران اعزام شده بودند، مسئولیت آموزش آنان به پاسداری جوان و مجرب به نام «محمد ناظری» سپرده شد به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، نمایی که پیش رو دارید، در اواسط دهه ی ۱۳۶۰ شمسی در جبهه‌ی […]

در روزهایی که گروهی از پاسدارانِ تازه ثبت نام کرده‌ی کرمانی، برای حضور در دوره‌‌ی آموزشی، به تهران اعزام شده بودند، مسئولیت آموزش آنان به پاسداری جوان و مجرب به نام «محمد ناظری» سپرده شد

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، نمایی که پیش رو دارید، در اواسط دهه ی ۱۳۶۰ شمسی در جبهه‌ی «جنوب» به ثبت رسیده است و جمعی از فرماندهان «لشکر ۴۱ ثارالله» (یگان ویژه‌ی رزمنده گان کرمانی و سیستانی) در حال بازدید از خطوط مقدم نبرد با دشمن بعثی در این قاب به ثبت رسیده اند. شهید «حاج احمد امینی»(شهادت ۱۳۶۴ شمسی) فرمانده‌ی گردان «غواص» از «لشکر ثارالله» نیز در عکس دیده می شود.
 به سال ۱۳۵۹ شمسی، در روزهایی که گروهی از پاسدارانِ تازه ثبت نام کرده‌ی کرمانی( از جمله «حاج قاسم سلیمانی»)، برای حضور در دوره‌‌ی آموزشی، به تهران اعزام شده بودند، مسئولیت آموزش آنان به پاسداری جوان و مجرب به نام «محمد ناظری» سپرده شد که در این عکس نیز حضور دارد.
«محمد ناظری» در تمام ۸ سال دفاع مقدس، جبهه های نبرد را در غرب و جنوب کشور ترک نکرد و پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸، در لباس مقدس پاسداری از «نهضت روح الله» باقی ماند و منشاء خدمات جهادی ارزشمندی به آرمان های مقدس انقلاب اسلامی بود تا این که دو روز قبل در حین ماموریت به یاران شهیدش پیوست. وی در زمان پرواز، فرماندهی یگان تکاوران نیروی دریایی سپاه را بر عهده داشت:

روحمان با یادش شاد
هدیه به روح بلندپروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

عکس/ «حاج قاسم سلیمانی» و استادش در میدان نبرد

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: