تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۳ کد مطلب 106739

۶ زخمی در انفجار استانبول+عکس

در اثر انفجار یکدستگاه خودروی بمبگذاری شده در مقابل یک مقر نظامی متعلق به ارتش ترکیه در مرکز شهر استانبول ۶ نظامی این کشور زخمی شده و خسارات گسترده مالی ببار آمد. گروه بین الملل مشرق- در اثر انفجار یکدستگاه خودروی بمبگذاری شده در مقابل یک مقر نظامی متعلق به ارتش ترکیه در مرکز شهر استانبول […]

در اثر انفجار یکدستگاه خودروی بمبگذاری شده در مقابل یک مقر نظامی متعلق به ارتش ترکیه در مرکز شهر استانبول ۶ نظامی این کشور زخمی شده و خسارات گسترده مالی ببار آمد.

گروه بین الملل مشرق- در اثر انفجار یکدستگاه خودروی بمبگذاری شده در مقابل یک مقر نظامی متعلق به ارتش ترکیه در مرکز شهر استانبول ۶ نظامی این کشور زخمی شده و خسارات گسترده مالی ببار آمد.

6 زخمی در انفجار استانبول+عکس

بنابر این گزارش، انفجار در محله “هفت تپه” در مرکز شهر استانبول به وقوع پیوسته و هدف آن کاروان خودروهای حامل نیروهای نظامی ترکیه بوده است. به گزارش منابع بیمارستانی حداقل ۶ نظامی ترک در این انفجار زخمی شده و خودروی زرهی حامل انها نیز بطور کامل منهدم شده است. محله هفت تپه شهر استانبول از جمله مناطق توریستی این شهر می باشد که میزبان دهها هزار توریست خارجی است. از داعش و گروه شبه نظامی “پ.ک.ک” بعنوان متهمین این بمبگذاری نام برده می شود. ترکیه طی هفت ماه گذشته در پی توقف روند مذاکرات دولت و شبه نظامیان کرد به عرصه جنگ داخلی تبدیل شده است.

6 زخمی در انفجار استانبول+عکس
6 زخمی در انفجار استانبول+عکس
6 زخمی در انفجار استانبول+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: