تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۰ کد مطلب 106741

امید نوروزی آماده کسب مقام جهانی و المپیک

وی ادامه داد: تیم ملی در شرایط بسیار مطلوبی از لحاظ روحی و تکنیکی قرار دارد. قهرمان جهان و المپیک کشتی فرنگی با بیان اینکه اکثر رقبایش در المپیک برزیل در مسابقات جهانی شیراز حضور دارند، گفت: با آمادگی کامل وارد مسابقات جهانی می شوم. نوروزی افزود: با قهرمانی در مسابقات جهانی کشتی فرنگی خود را […]

وی ادامه داد: تیم ملی در شرایط بسیار مطلوبی از لحاظ روحی و تکنیکی قرار دارد.

قهرمان جهان و المپیک کشتی فرنگی با بیان اینکه اکثر رقبایش در المپیک برزیل در مسابقات جهانی شیراز حضور دارند، گفت: با آمادگی کامل وارد مسابقات جهانی می شوم.

نوروزی افزود: با قهرمانی در مسابقات جهانی کشتی فرنگی خود را بیش از گذشته آماده رقابت های المپیک خواهم شد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه طی مدت بسیار اندک، شیراز آماده برگزاری مسابقات جهانی شده و این وضعیت به طور حتم در کسب میزبانی های آینده بسیار تاثیرگذار است.

قهرمان جهان و المپیک کشتی فرنگی با بیان اینکه مردم شیراز از برگزاری مسابقات جهانی استقبال خواهند کرد: شیرازی ها علاقه فراوانی به کشتی دارند به همین دلیل شاهد شلوغ شدن سالن برگزاری مسابقات خواهیم بود.

نوروزی در خصوص حضور در المپیک نیز تاکید کرد: به شدت و با تمام توان به دنبال دستیابی به موفقیت هستم و به مردم قول می دهم که با دستان پر به کشور و شیراز برگردم.

مسابقات جهانی کشتی فرنگی ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت در شیراز برگزار خواهد شد. تیم کشتی فرنگی کشور با آذربایجان، اوکراین و ترکیه هم گروه شده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: