تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۲ کد مطلب 106750

ترور ناکام فرمانده مزدوران هادی در جنوب یمن+عکس

در ادامه موج جدید ترورهای فرماندهان و مسئولان شبه نظامیان وابسته به ائتلاف عاصفه الحزم به رهبری عربستان سعودی، ظهر امروز ژنرال “عبدالرحمن الحلیلی” فرمانده ارشد نیروهای وابسته به منصورهادی هدف قرار گرفته و زخمی شد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج جدید ترورهای فرماندهان و مسئولان شبه نظامیان وابسته به ائتلاف عاصفه الحزم به […]

در ادامه موج جدید ترورهای فرماندهان و مسئولان شبه نظامیان وابسته به ائتلاف عاصفه الحزم به رهبری عربستان سعودی، ظهر امروز ژنرال “عبدالرحمن الحلیلی” فرمانده ارشد نیروهای وابسته به منصورهادی هدف قرار گرفته و زخمی شد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج جدید ترورهای فرماندهان و مسئولان شبه نظامیان وابسته به ائتلاف عاصفه الحزم به رهبری عربستان سعودی، ظهر امروز ژنرال “عبدالرحمن الحلیلی” فرمانده ارشد نیروهای وابسته به منصورهادی هدف قرار گرفته و زخمی شد.

ترور ناکام فرمانده مزدوران هادی در جنوب یمن+عکس

بنابر این گزارش، حمله از طریق انفجار بمب کنار جاده ای در مسیر کاروان خودروهای حامل این فرمانده ارشد شبه نظامیان وابسته به عبدربه منصورهادی دیکتاتور مستعفی و فراری یمن به وقوع پیوسته که طی آن وی بشدت زخمی ۴ تن از محافظانش نیز کشته شده اند. طی دو ماه اخیر ۱۱ تن از مسئولان امنیتی و نظامی وابسته به منصورهادی در شهرهای مختلف بخش جنوبی یمن شامل عدن و مکلا هدف سوء قصد قرار گرفته و کشته شده اند. منابع امنیتی داعش و القاعده را متهم به دست داشتن در این ترورها کرده اند.

ترور ناکام فرمانده مزدوران هادی در جنوب یمن+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: