تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۱ کد مطلب 106754

فیلم/اعتراف هیلاری کلینتون به ایجاد القاعده و داعش

به افزایش گسترش نگرانی های جهانی از گسترش فعالیتهای گروههای تروریستی تکفیری القاعده و داعش، فعالان رسانه ای فیلم مصاحبه هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق و نامزد فعلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را منتشر کرده اند که طی آن وی به ایجاد القاعده و داعش توسط آمریکا اعتراف می کند. گروه بین الملل مشرق- به […]

به افزایش گسترش نگرانی های جهانی از گسترش فعالیتهای گروههای تروریستی تکفیری القاعده و داعش، فعالان رسانه ای فیلم مصاحبه هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق و نامزد فعلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را منتشر کرده اند که طی آن وی به ایجاد القاعده و داعش توسط آمریکا اعتراف می کند.

گروه بین الملل مشرق- به افزایش گسترش نگرانی های جهانی از گسترش فعالیتهای گروههای تروریستی تکفیری القاعده و داعش، فعالان رسانه ای فیلم مصاحبه هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق و نامزد فعلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را منتشر کرده اند که طی آن وی به ایجاد القاعده و داعش توسط آمریکا اعتراف می کند.

بنابر این گزارش، وی در این مصاحبه به صراحت به نقش دولتهای آمریکا و سازمان جاسوسی این کشور (سیا) در تاسیس گروههای تروریستی تکفیر یالقاعده، داعش، طالبان و … با استفاده از تفکر وهابی از سراسر دنیا به افغانستان دهه هشتاد و نود میلادی اشاره کرده است. لازم به ذکر است که دولت امریکا از سال ۲۰۱۱ در عملیاتی مشابه با همکاری ترکیه، قطر، اردن و عربستان سعودی اقدام به انقال صدها هزار تروریست تکفیری از ۸۴ کشور ۵ قاره جهان به سوریه و عراق کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: