تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۱ کد مطلب 106755

اظهارات بی‌اساس مقام آمریکایی درباره موشک‌های ایران

قائم مقام وزارت دفاع آمریکا پس از استقرار سامانه موشکی ناتو در رومانی تاکید کرده که تا زمانی که ایران به تولید موشک‌های بالستیک ادامه بدهد، فعالیت‌های سامانه موشکی ناتو ادامه می‌یابد.  به گزارش مشرق، قائم مقام وزارت دفاع آمریکا پس از استقرار سامانه موشکی این کشور در رومانی، اظهارات بی اساسی درباره موشک‌های بالستیک […]

قائم مقام وزارت دفاع آمریکا پس از استقرار سامانه موشکی ناتو در رومانی تاکید کرده که تا زمانی که ایران به تولید موشک‌های بالستیک ادامه بدهد، فعالیت‌های سامانه موشکی ناتو ادامه می‌یابد.

 به گزارش مشرق، قائم مقام وزارت دفاع آمریکا پس از استقرار سامانه موشکی این کشور در رومانی، اظهارات بی اساسی درباره موشک‌های بالستیک ایران مطرح کرد.

آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرده که سپر موشکی ۸۰۰ میلیون دلاری خود را در «رومانی» فعال می‌کند.

این کشور مدعی شده که این پروژه بخشی از چتر دفاعی «گرینلند» تا «آزور» برای مقابله با موشک‌های ایران می‌باشد.

خبر استقرار سامانه ناتو در رومانی با واکنش و هشدار روسیه روبرو شده و مقامات این کشور سامانه مذکور را تهدیدی مستقیم برای روسیه خوانده‌اند.

حالا قائم مقام وزارت دفاع آمریکا پس از آغاز بکار سامانه موشکی ناتو در رومانی گفته که تا زمانی که تولید موشک‌های بالستیک ایران ادامه داشته باشد، فعالیت‌های سامانه موشکی واشنگتن هم ادامه خواهد داشت.

به گزارش اسپوتنیک، «رابرت ورک» گفت: «تا زمانی که ایران به تولید و بکارگیری موشکهای بالستیک ادامه می‌دهد، آمریکا به کار خود با متحدانش برای دفاع از ناتو ادامه خواهد داد».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: