تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۳ کد مطلب 106762

دوران من در بارسلونا یک شکست بزرگ بود

تاتا مارتینو، سرمربی فعلی تیم ملی آرژانتین و سابق بارسلونا از دوران حضورش در نوکمپ به عنوان یک شکست بزرگ یاد کرد. به گزارش مشرق، مارتینو سال ۲۰۱۳ هدایت بارسلونا را بر عهده گرفت و در نهایت نتوانست این تیم را به هیچ عنوان قهرمانی برساند. بارسا در کوپا دل ری مغلوب رئال شدف در لالیگا […]

تاتا مارتینو، سرمربی فعلی تیم ملی آرژانتین و سابق بارسلونا از دوران حضورش در نوکمپ به عنوان یک شکست بزرگ یاد کرد.

به گزارش مشرق، مارتینو سال ۲۰۱۳ هدایت بارسلونا را بر عهده گرفت و در نهایت نتوانست این تیم را به هیچ عنوان قهرمانی برساند. بارسا در کوپا دل ری مغلوب رئال شدف در لالیگا و لیگ قهرمانان نیز قافیه را به اتلتیکو باخت.

مارتینو در مصاحبه جدید خود در مورد دوران حضورش در بارسلونا گفت:” دوران حضورم در بارسا یک شکست کامل و بزرگ بود. شکست بزرگ از نظر من تعبیر خاصی دارد. در بارسلونا عدم کسب جام یعنی فاجعه اما از نظر من اگر در آن فصل خوب بازی می کردیم ولی جام نمی گرفتیم، فصلمان فاجعه نمی شد. متاسفانه نه خوب بازی می کردیم و نه در نهایت جام گرفتیم.

در بارسا البته کمک زیادی به من نمی شد و معتقدم حتی اگر قهرمان لالیگا هم می شدیم، من از کار برکنار می شدم. جدایی من از بارسا خیلی پیش از اینها مشخص شده بود و اگر در روز پایانی اتلتیکو را شکست هم می دادیم، من از این تیم جدا می شدم.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: