تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۰۲:۲۸ کد مطلب 106804

برادر مرحوم نوروزی در میان پرسپولیسی‌ها حاضر شد

همسر و فرزندان مدافع کاستاریکایی تیم پرسپولیس با حضور در هتل المپیک دقایقی در کنار مدافع شماره ۴ سرخ‌پوشان حضور یافتند. به گزارش مشرق، علی‌اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی و محمدعلی ترکاشوند امشب در هتل المپیک حضور یافتند و دقایقی با بازیکنان و مربیان پرسپولیس به صحبت پرداختند. * تیم فوتبال سایپا که فردا باید به […]

همسر و فرزندان مدافع کاستاریکایی تیم پرسپولیس با حضور در هتل المپیک دقایقی در کنار مدافع شماره ۴ سرخ‌پوشان حضور یافتند.

به گزارش مشرق، علی‌اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی و محمدعلی ترکاشوند امشب در هتل المپیک حضور یافتند و دقایقی با بازیکنان و مربیان پرسپولیس به صحبت پرداختند.

* تیم فوتبال سایپا که فردا باید به مصاف نفت تهران برود، هم در هتل المپیک حضور دارد. بازیکنان پرسپولیس و سایپا زمانی که با هم رودررو شدند، برخورد گرمی باهم داشتند.

* همسر و دو فرزند مایکل اومانیا مدافع کاستاریکایی تیم فوتبال پرسپولیس در هتل المپیک حضور یافتند و دقایقی در کنار اومانیا حاضر شدند.

* تعدادی از هواداران پرسپولیس قصد داشتند با حضور در هتل المپیک با بازیکنان مورد علاقه‌شان دیدار کنند، اما این اجازه به آنها داده نشد.

*‌ برادر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در هتل المپیک حضور یافت و با برانکو و تعدادی از بازیکنان پرسپولیس صحبت کرد.

* بازیکنان پرسپولیس پس از صرف شام در جلسه فنی حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس فردا از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف راه‌آهن خواهد رفت و سرخ‌پوشان این شانس را دارند که در صورت رسیدن به برد پرگل، قهرمان لیگ برتر شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: