تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۶ کد مطلب 106886

قیمت خانه در اطراف برج میلاد +جدول

دو محله گیشا و شهرک غرب نزدیک‌ترین محله‌ها به برج میلاد هستند که بر اساس آگهی‌های موجود، قیمت خانه نوساز در آنها از ۵٫۸ میلیون تومان شروع شده و تا ۱۹٫۵ میلیون تومان ادامه دارد. به گزارش مشرق، برج میلاد از شمال به اتوبان همت، از جنوب به حکیم، از غرب به شیخ فضل‌الله نوری […]

دو محله گیشا و شهرک غرب نزدیک‌ترین محله‌ها به برج میلاد هستند که بر اساس آگهی‌های موجود، قیمت خانه نوساز در آنها از ۵٫۸ میلیون تومان شروع شده و تا ۱۹٫۵ میلیون تومان ادامه دارد.

به گزارش مشرق، برج میلاد از شمال به اتوبان همت، از جنوب به حکیم، از غرب به شیخ فضل‌الله نوری و از شرق به اتوبان شهید چمران دسترسی دارد.
 
دو محله مسکونی شهرک غرب و کوی نصر یا همان گیشا به ترتیب در شمال و جنوب برج میلاد قرار گرفته‌اند که اتوبان همت مابین شهرک غرب و برج میلاد قرار گرفته است و اتوبان حکیم برج میلاد و محله گیشا را از یکدیگر جداکرده است، با این حال دو محله شهرک غرب و گیشا نزدیک‌ترین محله‌های مسکونی به برج میلاد هستند. البته به گفته مشاوران املاک وجود اتوبان مابین برج میلاد و این دو محله سبب می‌شود تا این برج در قیمت‌گذاری واحدهای مسکونی این محله‌ها بدون تاثیر باشد.
 
یکی از مشاوران املاک در محله شهرک غرب گفت: قیمت واحدهای مسکونی در شهرک غرب به طور کلی از متری ۵٫۵ یا شش میلیون تومان در سپهر و درختی شروع می‌شود و تا ۲۰ یا ۲۵ میلیون تومان که مربوط به واحدهای واقع در فازهای شهرک است می‌رسد و دلیل این تفاوت قیمت نوع منزل مسکونی و محله آن است، برای مثال در شهرک غرب گاهی خانه‌های ویلایی با قیمت متری ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان نیز به فروش می‌رسند و همچنین برخی از آپارتمان‌های قدیمی متری پنج میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شوند.
 
مشاور املاک دیگری در محله گیشا گفت: برای خریدن واحد مسکونی در محله گیشا باید از متری ۴٫۵ میلیون تومان تا حداکثر ۱۱ میلیون تومان هزینه کرد.
قیمت خانه در اطراف برج میلاد +جدول

منبع: اقتصاد نیوز

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: