تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۹ کد مطلب 106888

نتانیاهو: آماده دیدار با محمود عباس هستم

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برای بررسی ازسرگیری مجدد مذاکرات آماده دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله است. به گزارش مشرق به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگویی که با فعالان در پایگاه اجتماعی توییتر از طریق هشتگ “از نتانیاهو بپرس داشت”، […]

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برای بررسی ازسرگیری مجدد مذاکرات آماده دیدار با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله است.

به گزارش مشرق به نقل از روزنامه مصری الیوم السابع، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگویی که با فعالان در پایگاه اجتماعی توییتر از طریق هشتگ “از نتانیاهو بپرس داشت”، گفت که دستش را برای بازگشت به مذاکرات دراز می‌کند و همگان باید منتظر بمانند تا ببینند که پاسخ محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به این دعوت چه خواهد بود.
 
نتانیاهو چند دقیقه پس از آن که هشتگ “از نتانیاهو بپرس” را در توییتر به راه انداخت که در آن از عرب‌ها در مصر، عربستان،‌ سوریه و عراق خواسته بود تا با وی صحبت کنند، کامنت‌ها و عکس‌های بسیاری علیه دشمنی وی با عرب‌ها توسط فعالان توییتری گذاشته شد.
 
صفحه رسمی نتانیاهو در توییتر این فراخوان را با این عنوان منتشر کرده بود: “من منتظر شما هستم، با من چت کنید.. از جهان عرب”.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: