تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۲ کد مطلب 106900

گل‌محمدی راه منصوریان را می‌رود؟

لیگ برتر فوتبال ایران در حالی روز جمعه به اتمام می‌رسد که به نظر می‌رسد نقش ذوب آهن در تعیین تیم قهرمان بسیار تاثیر گذارتر از سایر تیم‌ها باشد؛ بی‌تردید پیروزی این تیم برابر استقلال خوزستان برای پرسپولیس نقش مرگ و زندگی دارد. به گزارش مشرق، لیگ برتر فوتبال ایران در حالی روز جمعه به […]

لیگ برتر فوتبال ایران در حالی روز جمعه به اتمام می‌رسد که به نظر می‌رسد نقش ذوب آهن در تعیین تیم قهرمان بسیار تاثیر گذارتر از سایر تیم‌ها باشد؛ بی‌تردید پیروزی این تیم برابر استقلال خوزستان برای پرسپولیس نقش مرگ و زندگی دارد.

به گزارش مشرق، لیگ برتر فوتبال ایران در حالی روز جمعه به اتمام می‌رسد که به نظر می‌رسد نقش ذوب آهن در تعیین تیم قهرمان بسیار تاثیر گذارتر از سایر تیم‌ها باشد. هرچند ذوب آهن برای اینکه اندک شانس‌های خود را برای کسب سهمیه آسیایی از طریق لیگ برتر زنده نگه دارد نیاز به پیروزی برابر اسقلال خوزستان دارد اما بی‌تردید پیروزی این تیم برای پرسپولیس نقش مرگ و زندگی دارد.

اگر ذوب‌آهن بتواند از استقلال خوزستان امتیاز بگیرد و البته پرسپولیس هم موفق شود راه‌آهن را شکست دهد قهرمانی قرمزها در هفته پایانی مسجل می‌شود. دراین هفته طرفداران پرسپولیس امیدوارند یحیی گل‌محمدی همان کاری را برای آنها کند که هفته‌های گذشته علیرضا منصوریان برای استقلال کرد و به صدرنشین کردن این تیم کمک کرد. حالا هم تماشاگران پرسپولیس از یحیی گل‌محمدی درخواست دارند که تیم سابقش را کمک کند و با امتیاز گرفتن از  استقلال خوزستان این تیم را به قهرمانی در لیگ برتر برساند. یحیی گل‌محمدی حالا می‌تواند با پیروزی برابر استقلال خوزستان هم امیدوار به کسب سهمیه آسیایی باشد و هم به ستاره‌ای بی‌بدیل در بین تماشاگران پرسپولیس تبدیل بشود. با روند خوبی که یحیی گل‌محمدی در طول این سال‌ها در پیش گرفته است، بی‌تردید دیر یا زود باردیگر شانس دوباره نشستن روی نیمکت پرسپولیس را پیدا می‌کند و نتیجه گرفتن او برابر استقلال خوزستان می‌تواند محبوبیت او در بین طرفداران پرسپولیس را چند برابر کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: