تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۷ کد مطلب 106926

خداحافظی بنگر از فوتبال

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌خواهد خداحافظی آبرومندانه‌ای از تیم محبوبش داشته باشد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در بازی امروز (جمعه) این تیم مقابل راه‌آهن برای آخرین بار پیراهن قرمز را بر تن خواهند کرد و سپس از این تیم جدا خواهند شد. محسن بنگر، کاپیتان […]

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌خواهد خداحافظی آبرومندانه‌ای از تیم محبوبش داشته باشد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در بازی امروز (جمعه) این تیم مقابل راه‌آهن برای آخرین بار پیراهن قرمز را بر تن خواهند کرد و سپس از این تیم جدا خواهند شد.

محسن بنگر، کاپیتان دوم پرسپولیس یکی از همین بازیکنان محسوب می‌شود که به نظر می‌رسد قصد دارد با قهرمانی پرسپولیس وداع خاطره‌انگیزی با این تیم داشته باشد. هر چند گفته می‌شود بنگر پس از بازی امروز مقابل راه‌آهن با فوتبال خداحافظی خواهد کرد و کفش‌هایش را خواهد آویخت.

در فصل جاری تیم پرسپولیس امتیازات حساسی را در برخی بازی‌ها از دست داد که مهم‌ترین دلیل آن را می‌توان در ضعف خط دفاعی و دروازه این تیم جست‌وجو کرد. کُند بودن بنگر و نورمحمدی باعث شد برانکو از همین حالا به دنبال جذب بازیکنانی باشد که بتوانند نقاط ضعف خط دفاعی پرسپولیس را پوشش دهند.

با توجه به این مسئله بنگر ترجیح می‌دهد قبل از اینکه توسط برانکو کنار گذاشته شود خودش از پرسپولیس جدا شود تا خداحافظی آبرومندانه‌ای از تیم محبوبش داشته باشد.

پیش از این مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌و‌گو با میزان این خبر را تأیید و اعلام کرد که بنگر به دنبال این است که پس از بازی با راه‌آهن از فوتبال خداحافظی کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: