تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۳ کد مطلب 106928

یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت ۱۷:۳۰

جانشین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان این مطلب در حال حاضر تمام جاده‌ها، جو آرام و ترافیک روان دارند، از یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت ۱۷:۳۰ امروز خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، سرهنگ محمدرضا زحمتکش جانشین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد […]

جانشین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با بیان این مطلب در حال حاضر تمام جاده‌ها، جو آرام و ترافیک روان دارند، از یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت ۱۷:۳۰ امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، سرهنگ محمدرضا زحمتکش جانشین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر تمام جاده‌ها از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

جانشین مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختنی و فاسدشدنی در محورهای شمالی پرداخت و تصریح کرد: تردد تمام کامیون‌ها به استثنای مواردی که ذکر شد از ساعت ۸ صبح لغایت ۲۴ امروز در جاده هراز و فیروزکوه ممنوع است.

سرهنگ زحمتکش در پاسخ به سؤال دیگر فارس در مورد اعمال محدودیت در جاده چالوس طبق روال روزهای جمعه بیان داشت: در محور کرج- چالوس تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲ بامداد فردا از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

این مقام ارشد راهور ناجا خاطرنشان کرد: در ادامه اعمال محدودیت در محور کرج – چالوس، از ساعت ۱۷:۳۰ لغایت ۲ بامداد شنبه از کیلومتر ۱۵ جنوب مرزن‌آباد محدوده دزدبن تردد وسایل نقلیه به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: