تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۹ کد مطلب 106934

پرونده قاتل ستایش فردا به دادگاه می‌رود

دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: پرونده قاتل دختربچه شش ساله افغانستانی، فردا (شنبه) به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌شود. به گزارش مشرق، ابوالقاسم مرادطلب با اشاره به صدور کیفرخواست متهم این پرونده اظهار کرد: کیفرخواست پرونده چهارشنبه صادر شده اما از آن‌جا که محاکم تهران در روزهای پنجشنبه تعطیل است، پرونده فردا […]

دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: پرونده قاتل دختربچه شش ساله افغانستانی، فردا (شنبه) به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال می‌شود.

به گزارش مشرق، ابوالقاسم مرادطلب با اشاره به صدور کیفرخواست متهم این پرونده اظهار کرد: کیفرخواست پرونده چهارشنبه صادر شده اما از آن‌جا که محاکم تهران در روزهای پنجشنبه تعطیل است، پرونده فردا (شنبه) به دادگاه ارسال می‌شود.
 
دادستان عمومی و انقلاب ورامین در خصوص کیفرخواست صادر نیز گفت: در این کیفرخواست در خصوص قتل عمد و جنایت بر میت اظهارنظر شده و در خصوص سایر موارد قرار بر عدم صلاحیت صادر کردیم زیرا طبق قانون جدید آئین دادرسی کیفری، در خصوص مواردی مثل تجاوز به عنف، صفر تا ۱۰۰ موضوع را دادگاه کیفری یک استان بررسی می‌کند.
 
۲۱ فروردین ماه امسال بود که رسانه‌ها از قتل یک دختربچه شش‌ساله افغانستانی توسط نوجوان ۱۷ساله ایرانی در شهر خیرآباد شهرستان ورامین خبر دادند. متهم این پرونده هم‌اکنون در کانون اصلاح و تربیت به سر می‌برد و پزشکی قانونی نیز ضمن ارائه گزارش علت فوت، سلامت روانی متهم را تأیید کرده است.
 
در این پرونده علاوه بر اظهارنظر مددکار اجتماعی و نظریه اداره تشخیص هویت ناجا، پرونده شخصیت نیز برای متهم تهیه شده است.
 
مرتضی یاوری وکیل تسخیری متهم نیز به تسنیم گفته که موکلش به‌شدت نادم و پشیمان است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: