تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۰ کد مطلب 106952

حاشیه دیدار استقلال خوزستان-ذوب‌آهن

مسئولین فوتبال خوزستان قصد دارند در صورت عدم قهرمانی استقلال خوزستان جشن کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را با حضور هواداران در ورزشگاه برگزار کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس،‌ استقلال خوزستان در آخرین دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف ذوب‌آهن […]

مسئولین فوتبال خوزستان قصد دارند در صورت عدم قهرمانی استقلال خوزستان جشن کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را با حضور هواداران در ورزشگاه برگزار کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس،‌ استقلال خوزستان در آخرین دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف ذوب‌آهن می‌رود.

* درهای ورزشگاه غدیر هنوز باز نشده و مسئولین اجرایی مسابقه در حال درست کردن سکوی قهرمانی برای برگزاری مراسم پایانی مسابقه در صورت قهرمانی استقلال خوزستان هستند.

* با تصمیم مسئولین استقلال خوزستان و هیأت فوتبال قرار است در پایان مسابقه حتی در صورت عدم قهرمانی استقلال خوزستان جشنی به خاطر آسیایی شدن این تیم برگزار شود.

* در شهر اهواز تعدادی از هواداران با پوشیدن پیراهن آبی‌رنگ که روی آن نام لستر اهواز حک شده در تردد هستند و خود را آماده می‌کنند که عصر امروز به ورزشگاه بروند.

* طبق اعلام مسئولین هیأت فوتبال با توجه به گرمای هوا از یکی دو ساعت دیگر درهای ورزشگاه باز می‌شود تا مردم راهی ورزشگاه شوند.

* هوای شهر اهواز بیش از ۳۵ درجه و بسیار گرم است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: