تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۸ کد مطلب 106973

اسارت ۸ نظامی افغان توسط طالبان+عکس

گروه تروریستی تکفیری طالبان طی حمله ای غافلگیرانه به پایگاه نظامی ارتش افغانستان در ایالت “بغلان” این کشور ۸ نظامی را به اسارت درآورد. گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج ناامنی ها در بخشهای مختلف افغانستان، گروه تروریستی تکفیری طالبان طی حمله ای غافلگیرانه به پایگاه نظامی ارتش این کشور در ایالت “بغلان” این کشور […]

گروه تروریستی تکفیری طالبان طی حمله ای غافلگیرانه به پایگاه نظامی ارتش افغانستان در ایالت “بغلان” این کشور ۸ نظامی را به اسارت درآورد.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه موج ناامنی ها در بخشهای مختلف افغانستان، گروه تروریستی تکفیری طالبان طی حمله ای غافلگیرانه به پایگاه نظامی ارتش این کشور در ایالت “بغلان” این کشور ۸ نظامی را به اسارت درآورد.

اسارت 8 نظامی افغان توسط طالبان+عکس

بنابر این گزارش، در این حمله کلیه تسلیحات و امکانات موجود در این مقر نظامی به غنیمت نیروهای مهاجم درامده است. ولایت بَغلان از ولایت‌های کشور افغانستان است به مرکزیت پل خمری، مساحت ۲۱٬۱۱۲ کیلومتر مربع و جمعیت ۷۷۹٬۰۰۰ نفر است. این منطقه از کانونهای اصلی فعالی گروه طالبان در افغانستان می باشد. طی ماههای اخیر دور جدید درگیری ها و حملات گروه طالبان به مواضع نیروهای دولتی آغاز شده که به کشته شدن صدها نفر از آنها منجر گردیده است.

اسارت 8 نظامی افغان توسط طالبان+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: