تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۲۰:۲۰ کد مطلب 106976

فراخوانی سفیر ترکیه در بنگلادش در اعتراض به اعدام جنایتکار جنگی!

رسانه های ترکیه از فراخوانی سفیر این کشور در بنگلادش در اعتراض به اعدام “مولانا رحمان نظامی ” رهبر حزب جماعت اسلامی بنگالی خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- رسانه های ترکیه از فراخوانی سفیر این کشور در بنگلادش در اعتراض به اعدام “مولانا رحمان نظامی ” رهبر حزب جماعت اسلامی بنگالی خبر داده اند. […]

رسانه های ترکیه از فراخوانی سفیر این کشور در بنگلادش در اعتراض به اعدام “مولانا رحمان نظامی ” رهبر حزب جماعت اسلامی بنگالی خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- رسانه های ترکیه از فراخوانی سفیر این کشور در بنگلادش در اعتراض به اعدام “مولانا رحمان نظامی ” رهبر حزب جماعت اسلامی بنگالی خبر داده اند.

فراخوانی سفیر ترکیه در بنگلادش در اعتراض به اعدام جنایتکار جنگی!

بنابر این گزارش، دولت ترکیه ضمن فراخوان سفیر بنگلادش در آنکارا و ارائه یادداشت اعتراضی به این اقدام دولت بنگلادش، دستور بازگشت سفیر این کشور در داکا را صادر کرده است. دولت بنگلادش دو روز پیش ” مولانا رحمان نظامی ” رهبر حزب جماعت اسلامی این کشور را به جرم ارتکاب جنایت جنگی در جریان جنگ استقلال این کشور از پاکستان در سال ۱۹۷۱ ، اعدام کرد. به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز این فعال اسلامگرای بنگلادشی که حزب متبوع او از موتلفان حزب حاکم ” ملی بنگلادش” است ، صبح چهارشنبه گذشته در زندانی در شهر داکا اعدام شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: