تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۸ کد مطلب 107008

انتصاب جدید در شهرداری تهران

با حکم شهردار تهران، مدیرعامل موسسه همشهری به سمت مشاور شهردار تهران و رییس شورای ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران منصوب شد. به گزارش مشرق، با حکم محمدباقر قالیباف شهردار تهران، مهدی ذاکری مدیرعامل موسسه همشهری با حفظ سمت به سمت مشاور شهردار تهران و رییس شورای ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران منصوب […]

با حکم شهردار تهران، مدیرعامل موسسه همشهری به سمت مشاور شهردار تهران و رییس شورای ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران منصوب شد.

به گزارش مشرق، با حکم محمدباقر قالیباف شهردار تهران، مهدی ذاکری مدیرعامل موسسه همشهری با حفظ سمت به سمت مشاور شهردار تهران و رییس شورای ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران منصوب شد.

در این حکم هدف از این انتصاب، ارائه تصویر شفاف و حقیقی از عملکرد مدیریت شهری تهران و همچنین رصد مطالبات شهروندان و پاسخگویی به موقع و دقیق به این انتظارات بیان شده است.

همچنین به موجب این حکم خواسته شده است تا با طراحی و تدوین برنامه جامع اطلاع‌رسانی شهر تهران و تعیین راهبردهای مشخص رسانه‌ای برای تمامی دستگاه‌های متولی حوزه اطلاع‌رسانی در ایجاد ارتباطی موثر و پویا میان شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران، نمایندگان افکار عمومی و شهروندان تهران گام موثری برداشته شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: