تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۸ کد مطلب 107037

رجبی: شاگردان منصوریان بیشتر از ما انگیزه داشتند

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این بازی سخت تمام تلاش خود را کردند و سنگ تمام گذاشتند و تیم نفت قدرتمند را متوقف کردند. به گزارش مشرق، سعید رجبی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل نفت تهران که به نتیجه تساوی بدون گل انجامید، اظهار داشت: تیم […]

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این بازی سخت تمام تلاش خود را کردند و سنگ تمام گذاشتند و تیم نفت قدرتمند را متوقف کردند.

به گزارش مشرق، سعید رجبی در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل نفت تهران که به نتیجه تساوی بدون گل انجامید، اظهار داشت: تیم نفت از تیم‌های خوب ماست که از کادر فنی خوبی بهره‌مند است و در رأس آنها علیرضا منصوریان حضور دارد. آنها در چند هفته اخیر فوق‌العاده بودند و حتی پرسپولیس را هم متوقف کردند به‌ همین دلیل از بازیکنانم تشکر می‌کنم که در این بازی سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: تیم نفت یک شانس برای کسب سهمیه داشت که به‌ همین دلیل انگیزه‌های بیشتری از ما داشت و آمده بود که بازی را به نفع خود تمام کند. در کل بازی خوبی از جانب هر دو تیم شاهد بودیم. ما در این بازی چند موقعیت داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم، اما متأسفانه از دست رفت.

سرمربی سایپا خاطر نشان کرد: از مدیرعامل سابق باشگاه (رضایی) تشکر می‌کنم. او زحمات زیادی برای تیم کشید و برای مدیریت جدید آقای درویش آرزوی موفقیت دارم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: