تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۰۰:۴۹ کد مطلب 107039

رقص «یزله» کاپیتانِ ویسی و ورود تماشاگران به زمین

کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان پس از قهرمانی تیمش رقصی محلی انجام داد. به گزارش مشرق، جام قهرمانی لیگ برتر پانزدهم به بازیکنان استقلال خوزستان اهدا شد که برگزار شدن این مراسم با حاشیه‌های جالبی هم همراه بود. حاشیه‌هایی که در زیر می‌خوانید: * خسوس، دروازه‌‌بان استقلال خوزستان جزو اولین نفراتی بود که روی سکو […]

کاپیتان تیم فوتبال استقلال خوزستان پس از قهرمانی تیمش رقصی محلی انجام داد.

به گزارش مشرق، جام قهرمانی لیگ برتر پانزدهم به بازیکنان استقلال خوزستان اهدا شد که برگزار شدن این مراسم با حاشیه‌های جالبی هم همراه بود. حاشیه‌هایی که در زیر می‌خوانید:

* خسوس، دروازه‌‌بان استقلال خوزستان جزو اولین نفراتی بود که روی سکو رفت و پس از حضور روی سکو با جام قهرمانی عکس سلفی گرفت.

* عبدالله ویسی پس از صدا شدن از بلندگوی ورزشگاه و زمانی که قصد داشت روی سکوی قهرمانی برود، به‌شدت از سوی هواداران حاضر در ورزشگاه تشویق شد.

* ویسی، سرمربی استقلال خوزستان که از قهرمانی تیمش به شدت خوشحال بود همزمان با حضور روی سکوی قهرمان اشک شوق ریخت.

* زمانی که نام عبدالهادی خنیفر، کاپیتان استقلال خوزستان برای حضور روی سکوی قهرمانی اعلام شد این بازیکن با رقص «یزله» که نوعی رقص محلی عربی است به سمت اهدای جام و مدال رفت.

* بازیکنان استقلال خوزستان پس از دریافت جام از روی سکوی قهرمانی پایین آمدند و با جام قهرمانی در ورزشگاه غدیر اهواز دور افتخار زدند.

* عده‌ای از تماشاگران حاضر در ورزشگاه غدیر اهواز پس از دور افتخار بازیکنان وارد زمین چمن شدند تا در شادی با بازیکنان استقلال خوزستان سهیم شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: