تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۰۲:۲۴ کد مطلب 107061

هلاکت داعشی کویتی در رمادی عراق+عکس

منابع رسانه ای عراق از هلاکت تروریست تکفیری تبعه کویت در درگیری های شب گذشته در حاشیه شمالی شهر رمادی مرکز استان الانبار این کشور خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- منابع رسانه ای عراق از هلاکت تروریست تکفیری تبعه کویت در درگیری های شب گذشته در حاشیه شمالی شهر رمادی مرکز استان الانبار این […]

منابع رسانه ای عراق از هلاکت تروریست تکفیری تبعه کویت در درگیری های شب گذشته در حاشیه شمالی شهر رمادی مرکز استان الانبار این کشور خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- منابع رسانه ای عراق از هلاکت تروریست تکفیری تبعه کویت در درگیری های شب گذشته در حاشیه شمالی شهر رمادی مرکز استان الانبار این کشور خبر داده اند.

هلاکت داعشی کویتی در رمادی عراق+عکس

بنابر این گزارش، این فرد که از سوی رسانه های داعش با نام “ابوسعد الکویتی” ۲۷ ساله معرفی شده، شب گذشته در حین حمله به مواضع نیروهای ارتش و عشائر بومی منطقه “آلبوفراج در شمال رمادی به هلاکت رسیده است. رسانه های کویت با انتشار تصاویر وی نسبت به افزایش حضور شهروندان این کشور حاشیه خلیج فارس بشدت ابراز نگرانی کرده اند. با انتشار خبر به هلاکت رسیدن ای تبعه کویت، پدر وی که از جمله مبلغین وهابی این کشور می باشد مدعی شد که پسرش پیش از عزیمت به عراق و پیوستن به داعش فرشته ای را در خواب دیده که به وی بشارت داده در عراق کشته خواهد شد!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: