تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۰۳:۲۸ کد مطلب 107073

مسکو گرفتار در آتش آزمون/ رکورد جالب توجه سردار +جدول

گروه ورزشی مشرق – سردار ایرانی روستوف در تقابل با دینامومسکو کاری کرد کارستان. جوان ۲۲ساله‌ ایرانی در عرض ۱۰دقیقه خط دفاعی دینامو را دو بار به آتش کشید تا تعداد گل‌های این فصل خود در لیگ‌برتر روسیه را به عدد هشت برساند. حالا مهاجم ملی‌پوش ایرانی با زدن ۱۹گل در فوتبال روسیه در یک‌قدمی […]

گروه ورزشی مشرق سردار ایرانی روستوف در تقابل با دینامومسکو کاری کرد کارستان. جوان ۲۲ساله‌ ایرانی در عرض ۱۰دقیقه خط دفاعی دینامو را دو بار به آتش کشید تا تعداد گل‌های این فصل خود در لیگ‌برتر روسیه را به عدد هشت برساند. حالا مهاجم ملی‌پوش ایرانی با زدن ۱۹گل در فوتبال روسیه در یک‌قدمی رسیدن به گل بیستم خود قرار دارد. (فیلم ۲ گل سردار آزمون مقابل دینامومسکو را اینجا ببینید)

مسکو گرفتار در آتش آزمون/ رکورد جالب توجه سردار +جدول

۲گل در ۱۰دقیقه

مهاجم این فصل روستوف در ایستگاه۲۸ لیگ‌برتر روسیه وارد ترکیب اصلی تیمش شد تا اول روی پاس دقیقه ۴۰ کودریاشوف دروازه دینامو را باز کند.

آزمون ۱۰ دقیقه بعد هم قدر پاس نوبوآ را دانست تا تعداد گل‌هایش در تقابل با نماینده شهر مسکو را دوبرابر کند. البته تیر خلاص را خود کودریاشوف (۶۴) به دینامومسکو زد تا پیروزی سه بر یک شاگردان رحیم بردی‌اف پررنگ‌تر شود.

۵ گل در ۴ بازی

مهاجمی که این فصل برای روستوف ۱۳ بار به عنوان بازیکن اصلی وارد زمین شده، یک رکورد جالب توجه را در ۴ بازی آخر به ثبت رسانده است.

سردار آزمون در ۴ هفته اخیر لیگ برتر روسیه اگرچه که تنها ۲۴۲ دقیقه شانس بازی داشته است، اما طی همین مدت کوتاه ۵ گل زده که در نوع خود رکورد جالب توجهی است.

زدن یک گل به طور میانگین در هر ۴۸ دقیقه- عملکردی قابل تقدیر برای جوان اول روستوف با ملیت ایرانی است.

شاگرد کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال موفق شده در ۴ هفته اخیر لیگ برتر روسیه به زنیت، سارانک، لکوموتیو و دینامومسکو (۲) پنج گل بزند تا از عوامل اصلی حضور روستوف روی پله دوم لیگ باشد.

مسکو زیر آتش

سردار ۲۲ ساله ایرانی تا هفته ۲۵ فصل جاری لیگ برتر روسیه ۴ گل به ثمر رسانده بود. آزمون در سال‌های قبل (۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵) هم به طور متوسط ۴ گل در هر فصل لیگ برتر روسیه زده بود.

اما به یک‌باره توپخانه این ایرانی آتشی دوچندان پیدا کرد. آزمونی که از ثبت رکورد ۴ گل در هر فصل لیگ برتر جلوتر نمی رفت، این بار طی هفته‌های ۲۶ تا ۲۸ فوتبال روس‌ها ۴ گل دیگر زد.

سردار که در ایستگاه ۲۵ به زنیت با تمام ستاره‌هایش گل زده بود، در ایستگاه ۲۶ با پاس کالاچف گل پنجم خود را وارد دروازه موردویاسارانک کرد. آن هم در شرایطی که ۵ دقیقه از ورودش (۶۲) به زمین می‌گذشت (۶۷).

آزمون ایرانی یک هفته بعد در تقابل با لکوموتیو مسکو قدر پاس زودهنگام کودریاشوف (۸) را دانست و خیلی به موقع دروازه نماینده مسکو را باز کرد. پس از آن بود که نوبوآ (۱+۴۵) نتیجه را دوبرابر کرد و همین زمینه شکست حریف را فراهم کرد.

سردار سپس به خط دفاع دیگر نماینده مسکو یعنی دینامو یورش برد. زدن ۲ گل به دینامو در عرض ۱۰ دقیقه (۴۰ تا ۵۰) حسن ختامی بود بر آتش‌بازی آزمون برابر نمایندگان شهر مسکو.

روستوف دو روز دیگر در هفته بیست و نهم لیگ برتر میزبان تیم اورال خواهد بود.

جدول ۱۹ گل سردار آزمون در فوتبال روسیه

فصل

تعداد گل

گل در لیگ برتر

گل در جام حذفی

گل در لیگ اروپا

گل در پلی‌آف

مجموع دقایق بازی

میانگین گل زده فصل (دقیقه)

۲۰۱۳-۱۴

۵

۴

۱

۸۳۷

۱۶۷٫۴

۲۰۱۴-۱۵

۶

۴

۱

۱

۱۰۶۶

۱۷۷٫۶

۲۰۱۵-۱۶

۸

۸

۱۱۳۰

۱۴۱٫۲

مجموع

۱۹

۱۶

۱

۱

۱

۳۰۳۲

۱۵۹٫۲

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: