تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۰۶:۲۵ کد مطلب 107115

۳۴ تروریست داعش در الانبار کشته و زخمی شدند

۲۶ تروریست داعش از جمله چند تن از عوامل انفجارهای تروریستی بغداد در حمله هوایی ارتش عراق به استان الانبار کشته و دست کم هشت تروریست دیگر زخمی شدند. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز، هواپیماهای «اف ۱۶» عراق بعد از ظهر جمعه، چهار مرکز تجمع تروریست های داعش را در […]

۲۶ تروریست داعش از جمله چند تن از عوامل انفجارهای تروریستی بغداد در حمله هوایی ارتش عراق به استان الانبار کشته و دست کم هشت تروریست دیگر زخمی شدند.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری سومریه نیوز، هواپیماهای «اف ۱۶» عراق بعد از ظهر جمعه، چهار مرکز تجمع تروریست های داعش را در استان الانبار بمباران کردند بطوریکه در این حمله مقادیری موشک و مواد منفجر نیز منهدم شد.

در میان تروریست های کشته شده نام سرکردگانی مانند «ابوعدنان البیلاوی» مسئول اردوگاه های نظامی موسوم به ولایت الانبار، «احمد داود الکبیسی» از فرماندهان داعش در الرطبه، وسیم زیدان ابوتراب الانصاری مسئول برخی عملیات های تروریستی بغداد، سالم سلال المغربی ابوسیاسف مسئول تبلیغات ولایت جنوب بغداد، دیده می شود.

گروه تروریستی داعش از اوایل سال ۹۳ بخش هایی از عراق را اشغال کرده است، اما نیروهای عراقی طی ماه های گذشته، مناطقی در شمال و غرب عراق را از وجود عناصر این گروه تروریستی پاکسازی کرده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: