تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۴ کد مطلب 107148

عکس/ زیباسازی ساحل دریای کارائیب با زباله های ۵۰ کشور جهان

سیان کاآن ( Sian Ka’an ) نام منطقه ای حفاظت شده و گرمسیری فوق العاده زیبایی در خط ساحلی دریای کارائیب مکزیک است که به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و حرکت آب در این منطقه زباله هایی از سراسر جهان به این ساحل زیبای این منطقه سرازیر می شود. به گزارش گروه عکس مشرق- سیان […]

سیان کاآن ( Sian Ka’an ) نام منطقه ای حفاظت شده و گرمسیری فوق العاده زیبایی در خط ساحلی دریای کارائیب مکزیک است که به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و حرکت آب در این منطقه زباله هایی از سراسر جهان به این ساحل زیبای این منطقه سرازیر می شود.

به گزارش گروه عکس مشرق- سیان کاآن ( Sian Ka’an ) نام منطقه ای حفاظت شده و گرمسیری فوق العاده زیبایی در خط ساحلی دریای کارائیب مکزیک است که به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و حرکت آب در این منطقه زباله هایی از سراسر جهان به این ساحل زیبای این منطقه سرازیر می شود. Alejandro Duran یک هنرمند ساکن بروکلین، نیویورک، این زباله ها را جمع آوری کرده و آن ها را به آثار هنری چشم نوازی تبدیل کرده است. وی به هنگام قدم زدن در سواحل سیان کاآن زباله هایی را که از ۵۰ کشور و ۶ قاره آمده بودند جمع آوری کرده است. موضوعی که خود اعتراضی به استفاده نادرست از ظروف و وسایل یکبار مصرف دردنیای صنعتی است که می توان بابرنامه ریزی جالب آن را مدیریت کرد.در ادامه شما را به دیدن برخی از کارهای این هنرمند دعوت می کنیم.
منبع: pichome

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: