تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۳ کد مطلب 107156

بمب افکن بی ۵۲ آمریکا در راه عراق+عکس

منابع رسانه ای از حرکت دومین بمب افکن استراتژیک “بی ۵۲” ارتش ایالات متحده آمریکا به سمت منطقه غرب آسیا برای مشارکت در نبرد علیه گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- منابع رسانه ای از حرکت دومین بمب افکن استراتژیک “بی ۵۲” ارتش ایالات متحده آمریکا به سمت منطقه […]

منابع رسانه ای از حرکت دومین بمب افکن استراتژیک “بی ۵۲” ارتش ایالات متحده آمریکا به سمت منطقه غرب آسیا برای مشارکت در نبرد علیه گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- منابع رسانه ای از حرکت دومین بمب افکن استراتژیک “بی ۵۲” ارتش ایالات متحده آمریکا به سمت منطقه غرب آسیا برای مشارکت در نبرد علیه گروه تروریستی تکفیری داعش در عراق خبر داده اند.

بمب افکن بی 52 آمریکا در راه عراق+عکس

بنابر این گزارش، روز گذشته یک فروند بمب افکن بی ۵۲ از پایگاه نیروی هوایی ارتش آمریکا در ایالت “لوئیزیانا”، این کشور را به مقصد پایگاه هوایی “العند” کشور قطر ترک کرده است. منابع نظامی آمریکایی مقصد نهایی این هواپیمای غول پیکر را یکی از پایگاههای کشور عراق عنوان کرده اند. لازم به ذکر است که دولت آمریکا دو سال پیش با اعلام تشکیل ائتلاف مبارزه با داعش از عملیات نظامی گسترده برای نابودی این گروه تکفیری در سوریه و عراق خبر داده بود اما وجود نام کشورهای ترکیه، عربستان، قطر و اردن در لیست این ائتلاف که خود از حامیان و تسلیح کنندگان داعش در منطقه بشمار می روند، ادعای مبارزه با این گروه را بشدت زیر سوال برده است.

بمب افکن بی 52 آمریکا در راه عراق+عکس
بمب افکن بی 52 آمریکا در راه عراق+عکس
بمب افکن بی 52 آمریکا در راه عراق+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: