تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۴ کد مطلب 107163

عکس/ جانشین «عماد مغنیه» در کنار «سید حسن نصرالله»

«مصطفی» پس از شهادت «حاج عماد مغنیه»، به جانشینی او منصوب شد و فرماندهی «مقاومت اسلامی لبنان» (شاخه نظامی حزب الله) را بر عهده گرفت به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مشرق،روز گذشته «مصطفی بدرالدین» به دست عوامل رژیم صهیونیستی، در «دمشق» ترور شد و به شهادت رسید.«مصطفی بدرالدین» که از بنیان گذاران «حزب […]

«مصطفی» پس از شهادت «حاج عماد مغنیه»، به جانشینی او منصوب شد و فرماندهی «مقاومت اسلامی لبنان» (شاخه نظامی حزب الله) را بر عهده گرفت

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از مشرق،روز گذشته «مصطفی بدرالدین» به دست عوامل رژیم صهیونیستی، در «دمشق» ترور شد و به شهادت رسید.
«مصطفی بدرالدین» که از بنیان گذاران «حزب الله لبنان» به شمار می رود، پس از ربع قرن مبارزه‌ی مستقیم با آمریکا و متحدانش در منطقه، پس از شهادت «حاج عماد مغنیه»، به جانشینی او منصوب شد و فرماندهی «مقاومت اسلامی لبنان» (شاخه نظامی حزب الله) را بر عهده گرفت. وی طی شش سال گذشته، فرماندهی یگان های مدافع حرم لبنانی را بر عهده داشت.
تصویری که پیش رو دارید در اواسط دهه ی ۱۳۷۰ شمسی به ثبت رسیده است. آن روزها، «مصطفی بدرالدین» از فرماندهان میدانی «مقاومت اسلامی» بود.

عکس/ جانشین «عماد مغنیه» در کنار «سید حسن نصرالله»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: