تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۲ کد مطلب 107173

پرهیزگار مسئولان فرهنگی را به مناظره دعوت کرد

شهریار پرهیزکار در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم طی سخنانی کارنامه مسئولان فرهنگی کشور را قابل قبول ندانست و آنها را به مناظره دعوت کرد. به گزارش مشرق، طی مراسمی در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن از بیش از ۴۰ سال تلاش استاد شهریار شهریار پرهیزکار در زمینه قرآنی تجلیل شد. در این مراسم استاد پرهیزکار […]

شهریار پرهیزکار در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم طی سخنانی کارنامه مسئولان فرهنگی کشور را قابل قبول ندانست و آنها را به مناظره دعوت کرد.

به گزارش مشرق، طی مراسمی در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن از بیش از ۴۰ سال تلاش استاد شهریار شهریار پرهیزکار در زمینه قرآنی تجلیل شد.

در این مراسم استاد پرهیزکار ضمن ابراز نارضایتی از مسئولان فرهنگی کشور گفت: متأسفانه مسئولان فرهنگی کشور عملکرد مطلوبی نداشتند و کارنامه آنها کارنامه خوبی نیست، همچنین حاضرم آنها مسئولان مناظره کنم.

وی بضائت کنونی و رشد فعالیت‌های قرآنی کشور را مرهون الطاف رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: آنچه اکنون در حوزه قرآن و در حوزه فرهنگ در کشور رشد داشته‌ایم به دلیل توجهات و توصیه‌های عالمانه رهبر معظم انقلاب است وگرنه مسئولان فرهنگی کشور کارنامه خوبی در این زمینه نداشته‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: