تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۹ کد مطلب 107205

نوروزی: جام قهرمانی جهان باید در شیراز بماند

فرنگی‌کار دارنده مدال طلای جهان و المپیک گفت: باید سعی کنیم جام قهرمانی مسابقات جام جهانی را در شیراز حفظ کنیم و اجازه ندهیم کسی قهرمان شود. به گزارش مشرق، امید نوروزی در خصوص برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز اظهار داشت: خوشحالم که پس از مدت‌ها جلوی چشم شیرازی‌های عزیز و همشهری‌هایم روی […]

فرنگی‌کار دارنده مدال طلای جهان و المپیک گفت: باید سعی کنیم جام قهرمانی مسابقات جام جهانی را در شیراز حفظ کنیم و اجازه ندهیم کسی قهرمان شود.

به گزارش مشرق، امید نوروزی در خصوص برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز اظهار داشت: خوشحالم که پس از مدت‌ها جلوی چشم شیرازی‌های عزیز و همشهری‌هایم روی تشک خواهم رفت.

وی افزود: شیراز پتانسیل بالایی در کشتی ایران  دارد و می‌تواند در آینده نیز با برگزاری چنین مسابقاتی میزان علاقمندی به کشتی در این شهر افزایش یابد، البته بی‌تردید باید بیشتر از این‌ها نیز کشتی در این شهر گسترش پیدا کند ولی مسئولان امر کوتاهی نکرده‌اند.

فرنگی‌کار وزن ۶۶ کیلوگرم کشورمان در ارتباط با شرایط آمادگی خود نیز عنوان کرد: تمرینات خوبی را پس از مسابقات گزینشی المپیک در قزاقستان پشت سر گذاشتم و اکنون از آمادگی بسیار مطلوبی برخوردار هستم.

نوروزی ادامه داد: با دستور کادر فنی حاضرم در هر کشتی که تصمیم گرفته شود در ارنج قرار بگیرم و مقابل حریفان صف‌آرایی کنم، البته مهم قهرمانی ایران در جام جهانی است و اینکه چه کسی روی تشک برود مهم نیست.

وی خاطرنشان کرد: تیم یکدست و خوبی داریم و محمد بنا بار دیگر کشتی فرنگی را به روزهای خوب خود باز خواهد گرداند. تنها هدف من این است که این جام را به شیرازی‌ها هدیه کنیم تا آنها نیز خوشحال شوند و این جام باید در شیراز بماند و کشور دیگری عنوان قهرمانی را به دست نیاورد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: