تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۷ کد مطلب 107209

پیام همسر شهید «رکن آبادی» به همسر و خواهر شهید «بدرالدین»

در پی شهادت مصطفی بدرالدین «ذوالفقار حزب الله لبنان»، همسرشهید غضنفر رکن آبادی سفیر سابق کشورمان در لبنان در پیامی به همسر و خواهر شهید مصطفی بدرالدین این شهادت را به آنها تبریک و تسلیت گفت . به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، در پی شهادت مصطفی بدرالدین «ذوالفقار حزب الله لبنان»، همسرشهید […]

در پی شهادت مصطفی بدرالدین «ذوالفقار حزب الله لبنان»، همسرشهید غضنفر رکن آبادی سفیر سابق کشورمان در لبنان در پیامی به همسر و خواهر شهید مصطفی بدرالدین این شهادت را به آنها تبریک و تسلیت گفت .

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، در پی شهادت مصطفی بدرالدین «ذوالفقار حزب الله لبنان»، همسرشهید غضنفر رکن آبادی سفیر سابق کشورمان در لبنان در پیامی به همسر و خواهر شهید مصطفی بدرالدین این شهادت را به آنها تبریک و تسلیت گفت .

متن این پیام به شرح زیر است؛

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ۞

خواهر عزیزم سرکار خانم أم علی

خواهر عزیزم سرکار خانم أم جهاد

السلام علیکم و رحمت الله و برکاته

شهادت همسر و برادر بزرگوارتان جناب آقای مصطفی بدرالدین فرمانده ارشد حزب الله و مجاهد شجاع که عمر پربرکت و گرانبهای خود را در مبارزه با رژیم صهیونیستی و تروریستهای تکفیری طی کرد و سرانجام در دفاع از آرمانهای اسلامی و در راه مقاومت به مقام عالی و پرافتخار شهادت نائل آمد را به سرکار عالی، خانواده های مجاهد پرور بدرالدین و مغنیه، همچنین به مردم مقاوم لبنان صمیمانه تبریک و تسلیت می گویم.

بی تردید شعله های نورانی مقاومت و خورشید درخشان حزب الله با این اقدامات تروریستی خاموش نخواهد شد و مقاومت بیش از پیش با عزم و اراده ای راسختر به حرکت خود تا آزادی کامل قدس شریف و نابودی صهیونیسم و تروریسم ادامه خواهد یافت.

تاسی به حضرت زینب کبری سلام الله علیها بزرگ بانوی مقاومت در کربلا که فرمود ” ما رأیت الا جمیلاً ، و صبر بر مصائب، اجری عظیم دارد که شامل بندگان خاص خداوند بزرگ خواهد شد.

از خداوند قادر متعال برای سرکارعالی صبر و اجر و برای روح آن شهید سعید ، رحمت و رضوان الهی را آرزومندم.

همسر شهید دکتر غضنفر رکن آبادی

سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: