تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۷ کد مطلب 107239

تکلیف سوشا مکانی با پرسپولیس مشخص شد!

سرمربی قرمزهای تهرانی درباره عملکرد سوشا مکانی در طول فصل توضیحاتی داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام،  برانکو امروز در نشست خبری درباره اینکه آیا امکان جذب یک دروازه بان مطمئن برای سال بعد وجود دارد یا خیر؟ گفت: در هر تیمی دروازه بانها بازیکنان مهمی هستند. اگر الان تیمهای بزرگ دنیا […]

سرمربی قرمزهای تهرانی درباره عملکرد سوشا مکانی در طول فصل توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام،  برانکو امروز در نشست خبری درباره اینکه آیا امکان جذب یک دروازه بان مطمئن برای سال بعد وجود دارد یا خیر؟ گفت: در هر تیمی دروازه بانها بازیکنان مهمی هستند. اگر الان تیمهای بزرگ دنیا را نگاه کنید، همه به دنبال بهترین دروازه بان هستند. ما واقعا مشکل داشتیم.

 
سرمربی پرسپولیس ادامه داد: سوشا واقعا بازیکن حرفه ای است و یک تعصب خاصی هم به تیم دارد ولی متاسفانه حول و حوش این بازیکن اتفاقات زیادی افتاد. او سه بازی اول محروم بود و بعد در بازی با ملوان هم محروم شد. به خاطر آن مشکلات شخصی هم یک مدت کنار تیم نبود ولی انتقادات زیادی علیه سوشا بوده است در حالی که اشتباهاتش حداقل بود. شاید در طول فصل سوشا سه چهار گل مقصر بود مثل بازی با ذوب آهن یا در بازی با نفت می توانست بهتر واکنش نشان بدهد ولی به هر حال عملکرد بازیکنان مورد آنالیز قرار می گیرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: