تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۷ کد مطلب 107249

اقتصاد مقاومتی و سیره عملی شهدا را در کتاب خاکریز اقدام و عمل بخوانید

کتاب خاکریز اقدام و عمل کاری است از موسسه فرهنگی حماسه هفده که در بردارنده بیش از ۱۰۰ خاطره از سیره شهیدان انقلاب و دفاع مقدس مرتبط با اقتصاد مقاومتی است. پس از نامگذاری سال جاری به نام “اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل” توسط مقام معظم رهبری، مجموعه حماسه هفده کوشیده تا در فرصتی اندک، قدم […]

کتاب خاکریز اقدام و عمل کاری است از موسسه فرهنگی حماسه هفده که در بردارنده بیش از ۱۰۰ خاطره از سیره شهیدان انقلاب و دفاع مقدس مرتبط با اقتصاد مقاومتی است. پس از نامگذاری سال جاری به نام “اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل” توسط مقام معظم رهبری، مجموعه حماسه هفده کوشیده تا در فرصتی اندک، قدم کوچکی در این راستا بردارد.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه ۵۹۸، کتاب خاکریز اقدام و عمل کاری است از موسسه فرهنگی حماسه هفده که  در بردارنده بیش از ۱۰۰ خاطره از سیره شهیدان انقلاب و دفاع مقدس مرتبط با اقتصاد مقاومتی است.  پس از نامگذاری سال جاری به نام “اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل” توسط مقام معظم رهبری، مجموعه حماسه هفده کوشیده تا در فرصتی اندک، قدم کوچکی در این راستا بردارد.  خاطرات، ذیل مولفه هایی چون اصلاح الگوی مصرف،‌ استفاده حداکثری از زمان، منابع و امکانات،‌ مدیریت مصرف، تکیه بر ظرفیت های داخلی،‌ اقتصاد دانش بنیان و همت و مدیریت جهادی به رشته تحریر در آمده که از سخنان رهبر حکیم انقلاب اسلامی در زمینه اقتصاد مقاومتی اقتباس شده است. از ویژگی های این اثر درج مشخصات هر شهید در کنار خاطره و استفاده از سخنان رهبری در میان خاطره هاست که موجب فهم بیشتر خواننده از آن‌ها خواهد بود.

خاکریز اقدام و عمل در ۱۵۶ صفحه و با قطع پالتویی توسط انتشارات حماسه یاران به چاپ رسیده است. این کتاب روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ساعت ۱۵ با حضور دست اندرکاران تهیه و تولید آن و همچنین اقشار علاقه مند به کتاب و کتاب‌خوانی در سالن یاس نمایشگاه بین‌المللی تهران واقع در شهر آفتاب رونمایی خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: