تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۱ کد مطلب 107256

هلاکت امیر داعش در دیرالزور+عکس

در جریان درگیری های شدید روز گذشته در اطراف فرودگاه نظامی دیرالزور دهها تروریست داعشی از جمله امیر این گروه در استان دیرالزور به هلاکت رسیدند. گروه بین الملل مشرق- در جریان درگیری های شدید روز گذشته در اطراف فرودگاه نظامی دیرالزور دهها تروریست داعشی از جمله امیر این گروه در استان دیرالزور به هلاکت رسیدند. […]

در جریان درگیری های شدید روز گذشته در اطراف فرودگاه نظامی دیرالزور دهها تروریست داعشی از جمله امیر این گروه در استان دیرالزور به هلاکت رسیدند.

گروه بین الملل مشرق- در جریان درگیری های شدید روز گذشته در اطراف فرودگاه نظامی دیرالزور دهها تروریست داعشی از جمله امیر این گروه در استان دیرالزور به هلاکت رسیدند.

هلاکت امیر داعش در دیرالزور+عکس

بنابر این گزارش، کانون این درگیری ها در منطقه حی الصناعه قرار داشت که طی آن رزمندگان لشگر ۱۰۴ ویژه گارد ریاست جمهوری ارتش سوریه با پشتیبانی نیروهای بسیج مردمی دهها تروریست داعشیرا به هلاکت رسانده و کنترل کامل منطقه را بدست گرفتند. در این درگیری ها “مصطفی الحداوی ملقب به ابومحمد الانصاری” فرمانده و امیر داعش در دیرالزور به هلاکت رسیده است. وی از جمله تروریستهای عضو گروه ارتش آزاد (در سال ۲۰۱۱) بود که در سال ۲۰۱۲ به القاعده پیوسته و همزمان با تشکیل داعش در سال ۲۰۱۴ به این گروه ملحق شده بود. داعش هم اکنون بر ۹۰ درصد استان دیرالزور در شرق سوریه سیطره دارد اما تلاشهای این گروه برای اشغال فرودگاه نظامی و برخی محلات اطراف آن با شکست مواجه شده است.

هلاکت امیر داعش در دیرالزور+عکس
هلاکت امیر داعش در دیرالزور+عکس
هلاکت امیر داعش در دیرالزور+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: