تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۰ کد مطلب 107267

انتقاد از اسرائیل همان یهودستیزی است

وزیر دادگستری اسرائیل اعلام کرد که اظهارات و انتقادات ضد اسرائیلی بمثابه یهودستیزی است.  به گزارش مشرق، «آیلت شاکد» وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی ضمن اعتراض به جنبش تحریم‌های ضداسرائیلی، هرگونه انتقاد از این رژیم را معادل با ضداسرائیلی و ضدیهودی بودن عنوان کرد. این وزیر نظامی بدنام اسرائیل در گفتگو با «واشنگتن پست» با بیان […]

وزیر دادگستری اسرائیل اعلام کرد که اظهارات و انتقادات ضد اسرائیلی بمثابه یهودستیزی است.

 به گزارش مشرق، «آیلت شاکد» وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی ضمن اعتراض به جنبش تحریم‌های ضداسرائیلی، هرگونه انتقاد از این رژیم را معادل با ضداسرائیلی و ضدیهودی بودن عنوان کرد.

این وزیر نظامی بدنام اسرائیل در گفتگو با «واشنگتن پست» با بیان اینکه سران اروپا در گذشته علیه یهودیان صحبت می‌کردند، گفت اکنون می‌بینیم که علیه اسرائیل صحبت می‌کنند و این همان خون ضدیهودی است که مردم را به سمت نفرت از اسرائیل و یهودیان سوق می‌دهد.

وی پیشتر اعلام کرده بود که برای اجرایی کردن برنامه جنجالی افزایش منطقه تحت تصرف و حکومت اسرائیل تا کرانه باختری اقدام خواهد کرد

شاکد همچنین به دنبال تغییر قانون مجازات کودکان فلسطینی‌ بود که علیه صهیونیست‌ها دست به اقدام می‌زنند تا کودکان زیر ۱۴ سال نیز به زندان محکوم شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: