تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۷ کد مطلب 107280

برترین بازیکن لیگ پانزدهم: از چند تیم پیشنهاد دارم

مهاجم استقلال خوزستان که بر اساس تعداد دفعات حضور و میانگین امتیازات کسب‌شده از سوی مربیان تیم‌ها، به‌عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد گفت:‌ این افتخار بزرگی برایم محسوب می‌شود. به گزارش مشرق، رحیم زهیوی که دو گل در دیدار پایانی لیگ برابر ذوب‌‌آهن به ثمر رساند، بر اساس تعداد دفعات حضور و میانگین امتیازات […]

مهاجم استقلال خوزستان که بر اساس تعداد دفعات حضور و میانگین امتیازات کسب‌شده از سوی مربیان تیم‌ها، به‌عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد گفت:‌ این افتخار بزرگی برایم محسوب می‌شود.

به گزارش مشرق، رحیم زهیوی که دو گل در دیدار پایانی لیگ برابر ذوب‌‌آهن به ثمر رساند، بر اساس تعداد دفعات حضور و میانگین امتیازات کسب‌شده به‌عنوان بهترین بازیکن فصل انتخاب شد.

او در این خصوص گفت: برای من افتخار بزرگی است که از دید آنالیزورها و مربیان و کارشناسان به عنوان بهترین انتخاب شدم. نمی‌دانم چه باید بگویم، فقط این را می‌گویم که مدیون کادر فنی و هم‌بازی‌هایم هستم و باید از زحمات خانواده‌ام نیز تشکر کنم.

زهیوی در مورد قهرمانی تیمش عنوان کرد: اطمینان و ایمان به قهرمانی داشتیم و تیم شایسته‌ای بودیم. مطمئنا لیاقت قهرمانی را داشتیم و خدا را شکر که به این عنوان رسیدیم. از همان ابتدای لیگ یا اول بودیم یا دوم و در نهایت به آن چیزی که لیاقتش را داشتیم رسیدیم. امیدوارم در آسیا نماینده خوبی برای ایران باشیم.

مهاجم استقلال خوزستان در مورد وضعیت خودش برای فصل بعد گفت: یک فصل دیگر قرارداد دارم که البته مشروط است. چند پیشنهاد هم دارم ولی هنوز تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام. فعلا می‌خواهم استراحت کنم و از قهرمانی تیمم لذت ببرم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: