تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۹ کد مطلب 107281

آخرین وداع با پیکر ۲ شهیدخان طومان از لشگر فاطمیون

پیکر مطهر دو تن از شهدای لشکر فاطمیون که در منطقه خان طومان به شهادت رسیده‌اند، روز گذشته جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۵ در آخرین وداع مردمی با حضور باشکوه مردم تهران تشییع شده و به خاک سپرده شدند.

به گزارش میدان۷۲، پیکر مطهر دو تن از شهدای لشگر فاطمیون که در منطقه خان طومان به شهادت رسیده‌اند، روز گذشته جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۵ در آخرین وداع مردمی با حضور باشکوه مردم تهران تشییع شده و به خاک سپرده شدند.

 

پیکر مطهر شهیدان علیخان رضایی ۱۸ ساله و عبدالحسین اخلاقی ۱۹ ساله از لشگر فاطمیون روز گذشته بعد از اقامه نماز جمعه شهرری در مصلای بزرگ استان حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) با حضور عموم مردم و مسئولان شهرری از محل نماز جمعه تشییع شده و پیکر مطهر این شهیدان تا امامزاده عبدالله(ع) واقع در خیابان فدائیان اسلام روی دستان مردم بدرقه شدند. سپس پیکر این شهیدان افغانستانی از لشگر فاطمیون در آستان حرم امامزاده عبدالله به خاک سپرده شدند.

 

هفته گذشته در پی نقض آتش بس توسط عوامل تکفیری در اطراف حلب سوریه و حملات وحشیانه آنها به شهرک خان‌طومان، تعدادی از نیروی مستشاری کشور به همراه مدافعان حرم فاطمیون و زینبیون به شهادت رسیدند.

منبع : مرصاد نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: