تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۶ کد مطلب 107296

«۳D Touch» اپل احتمالا به اندروید N نخواهد آمد

گوگل به تازگی از نسخه دوم پیش نمایش پلتفرم موبایلی خود با نام N رونمایی کرده، این در حالیست برخی بر این عقیده‌اند که این حرف از اول کلمه NEVER به معنای هیچ‌وقت مشتق گرفته ‌شده است.  به گزارش مشرق، احتمالاً به خبر پشتیبانی از قابلیتی شبیه به ۳D Touch آیفون در مستندات Android N […]

گوگل به تازگی از نسخه دوم پیش نمایش پلتفرم موبایلی خود با نام N رونمایی کرده، این در حالیست برخی بر این عقیده‌اند که این حرف از اول کلمه NEVER به معنای هیچ‌وقت مشتق گرفته ‌شده است.

 به گزارش مشرق، احتمالاً به خبر پشتیبانی از قابلیتی شبیه به ۳D Touch آیفون در مستندات Android N برخورده‌اید، در نسخه دوم پیش‌نمایش اندروید N نسخه توسعه‌دهندگان شاهد emoji‌های جدید، انتخاب راحت‌تر پوشه‌ برای اپلیکیشن‌ها و چندین ویژگی جدید دیگر هستیم.
 
در همین حال اگرچه تا پیش از این نیز انتظار می‌رفت گوگل رابط برنامه‌نویسی پشتیبانی از فناوری مشابه با فورس تاچ اپل را در نسخه جدید پلتفرم اندروید تعبیه نماید، با این حال روز گذشته Recode گزارش داد که پاسخ گوگل به ۳D Touch اپل ظاهراً به اندروید N نخواهد آمد!
 
لازم به ذکر است که قابلیت مذکور به کاربر این امکان را می‌دهد که در برابر میزان فشار وارده بر صفحه‌نمایش، عملکردهای متفاوتی را تنظیم نماید. به بیانی ساده‌تر، اگر هنگام لمس کردن صفحه‌نمایش دستگاه خود فشاری بیش از حد معمول وارد نمایید، قابلیت‌های متفاوتی برای شما وجود خواهد داشت که در غیر آن صورت امکان دسترسی به آن‌ها را نخواهید داشت. اپل این قابلیت را در برای اولین بار در آیفون ۶ اس تعبیه نموده است.

منبع: فارنت

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: