تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۳ کد مطلب 107304

کعبی: دیشب از شب قهرمانی لستر بیش‌تر چسبید

کعبی می گوید جوانان استقلال خوزستان عبدالله ویسی را روسفید کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسین کعبی در گفت و گو با “ورزش سه”، درباره بازی های دیروز گفت: استقلال خوزستان بازی بسیار خوبی درغدیر انجام داد و آنها نشان دادند فقط برد می خواهند. این تیم بدون ترس به زمین رفت و مزدش را […]

کعبی می گوید جوانان استقلال خوزستان عبدالله ویسی را روسفید کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حسین کعبی در گفت و گو با “ورزش سه”، درباره بازی های دیروز گفت: استقلال خوزستان بازی بسیار خوبی درغدیر انجام داد و آنها نشان دادند فقط برد می خواهند. این تیم بدون ترس به زمین رفت و مزدش را گرفت، بعضی نیز می گفتند فقط این تیم دفاع می کند اما اشتباه بود و من از ابتدا که بازی اشان را می دیدم همینگونه بوده است، یک دست مریزاد به آقا عبدالله که به جوانان  به خصوص فولادنوینی ها اعتماد کرد و آنها روسفیدش کردند.


بازیکن سابق تیم پرسپولیس همچنین گفت: پرسپولیس دیروز بازی خوبی انجام داد اما جذابیت فوتبال به همین اتفاق هاست و لیگ جذاب شد.پرسپولیس امسال بازی های بسیار خوبی از خود نشان داد و این را باید گفت.

 

حسین کعبی همچنین گفت: من قبلا گفته بودم ای کاش دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان قهرمان می شدند اما اینگونه نمی شد. درست است برای پرسپولیس ناراحتم اما از قهرمانی استقلال خوزستان بسیار خوشحالم.


وی در انتها گفت: درست است از قهرمانی لسترسیتی خوشحال شدم اما دیشب تیم شهرم قهرمان شد و قهرمانی دیشب از لستر بسیار بیش تر به من چسبید.


Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: