تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۲ کد مطلب 107310

کارنامه خالی دولت در بخش مسکن

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، علیرضا خسروی با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهوری مبنی بر این‌که ” در دوره قبل پول بانک مرکزی وارد مسکن شد که عامل بزرگ تورم شد. این کار به نوعی برداشت از جیب مردم بوده چرا که عامل اصلی تورم کسری بودجه است، اظهار کرد:  متاسفانه طی سه سال […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، علیرضا خسروی با اشاره به اظهارات رئیس‌جمهوری مبنی بر این‌که ” در دوره قبل پول بانک مرکزی وارد مسکن شد که عامل بزرگ تورم شد. این کار به نوعی برداشت از جیب مردم بوده چرا که عامل اصلی تورم کسری بودجه است، اظهار کرد:  متاسفانه طی سه سال اخیر جیب مردم در بخش مسکن کوچکتر شده و قدرت خرید آنها بسیار پایین آمده است.

وی در واکنش به تعریف و تجمید شماری از نمایندگان مجلس از عملکرد وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: علی‌رغم وعده‌های متعدد، پروژه‌های مسکن مهر تکمیل نشده است به خصوص واحدهای مسکن شهرهای پرند و پردیس که پیشانی مسکن مهر هستند.

وی با تاکید بر این‌که مسکن مهر پردیس کلا تعطیل شده است، افزود: از سوی دیگر بخش مسکن بدترین رکود در تاریخ انقلاب اسلامی را پشت سر می‌گذارد و وارد چهارمین سال پیاپی رکود شده‌ایم.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد:‌ فکر می‌کنم در بخش مسکن چیز نوشته شده‌ای در کارنامه دولت نیست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: