تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۳ کد مطلب 107332

تحویل منزل مسکونی به خانواده شهید فیضی

در پی انتشار گزارش تصویری ۱۶ اسفند ۱۳۹۳خبرگزاری فارس با تیتر «زندگی پدر و مادر شهید در کانکس» و با عنوان خانواده شهیدی که پس از گذشت ۲ سال و ۸ ماه از وقوع زلزله ارسباران (روستای زلزله زده آقاکندی از توابع شهرستان اهر) هنوز در یک کانکس ویژه احشام زندگی می کنند، مسئولین منطقه […]

در پی انتشار گزارش تصویری ۱۶ اسفند ۱۳۹۳خبرگزاری فارس با تیتر «زندگی پدر و مادر شهید در کانکس» و با عنوان خانواده شهیدی که پس از گذشت ۲ سال و ۸ ماه از وقوع زلزله ارسباران (روستای زلزله زده آقاکندی از توابع شهرستان اهر) هنوز در یک کانکس ویژه احشام زندگی می کنند، مسئولین منطقه با دیدن گزارش، برای حل مشکل وارد عمل شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، به گفته برادر شهید، محمدباقر قالیباف شهردار تهران هیاتی را برای تحقیق و پیگیری به روستا اعزام کرد. پس از گذشت یک سال و با همت فرمانداری، بخشداری، بنیاد شهید و امورایثار گران اهر، قطعه زمینی برای ساخت منزل جدید در اختیار خانواده شهید قرار گرفت. از اوایل سال ۹۵پیمانکار شهرداری تهران اقدام به ساخت یک واحد ۴۵ متری کرد که در تاریخ ۲۴ اردیبهشت با حضور مسئولین و امام جمعه اهر تحویل خانواده شهید فیضی شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: